CENNIK

  • «
  • 1
  • »
Nazwa produktu Cena netto Cena brutto

Adaptery światłowodowe (14)

Adapter Duplex LC/UPC Blue 3,50 zł 4,31 zł
Adapter SIMPLEX SC/APC 1,98 zł 2,43 zł
Adapter SIMPLEX SC/UPC 2,00 zł 2,46 zł
Adapter Simlpex LC/UPC Blue 2,00 zł 2,46 zł
Adapter Simplex LC/APC Green 2,00 zł 2,46 zł
Adapter Duplex LC/APC Green 3,50 zł 4,31 zł
Adapter światłowodowy LC/UPC SM Quad - 4X Blue 7,00 zł 8,61 zł
Adapter - Złączka FC-APC Green 2,00 zł 2,46 zł
Adapter światłowodowy LC/UPC SM Duplex 3,50 zł 4,31 zł
Adapter SIMPLEX SC/APC zamykany 4,00 zł 4,92 zł
Adapter światłowodowy LC/APC SM Quad - 4X Green 7,00 zł 8,61 zł
Adapter DUPLEX SC/APC 2,00 zł 2,46 zł
Adapter - Złączka FC-APC Red 2,00 zł 2,46 zł
Adapter DUPLEX SC/UPC 2,00 zł 2,46 zł

Kable światłowodowe / Kable wewnętrzne (2)

Kabel światłowodowy wewnętrzny 2F biały 570,00 zł 701,10 zł
Kabel światłowodowy wewnętrzny 2F czarny 813,01 zł 1 000,00 zł

Kable światłowodowe / Kable zewnętrzne samonośne (4)

Kabel światłowodowy Fiberhouse samonośny 12F Wzmocniony 1 544,72 zł 1 900,00 zł
Kabel światłowodowy samonośny 4F 882,28 zł 1 085,20 zł
Kabel światłowodowy samonośny 2F 698,76 zł 859,47 zł
Kabel światłowodowy samonośny 1F Czarny 599,94 zł 737,93 zł

Kable światłowodowe / Osprzęt kablowy (35)

Uchwyt montażowy FIB-0001-4 6,20 zł 7,63 zł
Obejma słupowa FIB-0006-A 15,00 zł 18,45 zł
Śruba naciągowa FIB-6100 4,83 zł 5,94 zł
Spinka do kabli FIB-0022 0,20 zł 0,25 zł
Uchwyt montażowy FIB-0000A 5,00 zł 6,15 zł
Uchwyt montażowy FIB-0001-1 4,00 zł 4,92 zł
Uchwyt montażowy FIB-0000B 5,50 zł 6,77 zł
Uchwyt montażowy FIB-0001-2 4,50 zł 5,54 zł
Uchwyt przelotowy FIB-0034 4,50 zł 5,54 zł
Zaczep FIB-0023 2,50 zł 3,08 zł
Taśma stalowa 3/4' x 0,7 mm x 30.5 m - Rolka do Mocowania 117,89 zł 145,00 zł
Naciągarka do taśmy stalowej 178,86 zł 220,00 zł
Opaska ślimakowa stalowa skręcana - 60/420 10,00 zł 12,30 zł
Klamra do mocowania taśmy stalowej 3/4' 1,8 mm. 81,30 zł 100,00 zł
Klamra do mocowania taśmy stalowej 3/4" 1,5 mm. 67,48 zł 83,00 zł
Klamra do mocowania taśmy stalowej 3/4' 1,0 mm. 56,91 zł 70,00 zł
Naciągarka do taśmy stalowej 003 215,45 zł 265,00 zł
Naciągarka do taśmy stalowej 002 215,45 zł 265,00 zł
Uchwyt montażowy FIB-0035 4,07 zł 5,00 zł
Uchwyt słupowy CS1200 14,96 zł 18,40 zł
Uchwyt montażowy FIB-0039 5,72 zł 7,04 zł
Uchwyt montażowy FIB-0004 5,12 zł 6,30 zł
Uchwyt słupowy CS1500 10,80 zł 13,28 zł
Uchwyt słupowy CS10 9,14 zł 11,24 zł
Uchwyt słupowy CS96B 10,70 zł 13,16 zł
Uchwyt montażowy FIB-0003 4,88 zł 6,00 zł
Taśma stalowa 3/4' x 0,7 mm x 50 m - Rolka do Mocowania 128,20 zł 157,68 zł
Uchwyt słupowy CS20 9,14 zł 11,24 zł
Taśma stalowa 3/4' x 0,4 mm x 50 m - Rolka do Mocowania 184,29 zł 226,68 zł
Klamra do mocowania taśmy stalowej ID 4077 0,57 zł 0,70 zł
Uchwyt montażowy FIB-0013 8,13 zł 10,00 zł
Uchwyt montażowy FIB-0036 8,20 zł 10,08 zł
Uchwyt słupowy ES-1500-B 10,80 zł 13,28 zł
Uchwyt montażowy FIB-0038 6,83 zł 8,40 zł
Uchwyt montażowy FIB-0016 28,46 zł 35,00 zł

Monitoring / Kamery IP (2)

2.0 MP CCTV Security IP Camera Poe (KIP-200CF60N) 0,81 zł 1,00 zł
Wodoodporna Kamera IP CCTV Ob. Zmiennoogniskowy IP66 0,81 zł 1,00 zł

Monitoring / Rejestratory (2)

Rejestrator NVR CK-PB9108P H.264 300,00 zł 369,00 zł
Rejestrator NVR CK-D9116PN H.264 500,00 zł 615,00 zł

Monitoring / Zestawy (2)

Zestaw do monitoringu Analog CK-T9606KT 4 Kamery 1 000,00 zł 1 230,00 zł
Zestaw do monitoringu Analog CK-T9508KT 1 400,00 zł 1 722,00 zł

Narzędzia światłowodowe (10)

Stripper do obróbki światłowodu CFS-2 58,00 zł 71,34 zł
Walizka montera światłowodów 1 468,74 zł 1 806,55 zł
Narzędzie do rozrabiania światłowodu - Ripper 1 483,00 zł 1 824,09 zł
Obcinarka włokien światłowodowych FC-6S 1 323,00 zł 1 627,29 zł
Stripper do obróbki światłowodu FO103-S 65,00 zł 79,95 zł
Stripper do obróbki światłowodu płaskiego (2x3mm) 103,00 zł 126,69 zł
Chusteczki bezpyłowe BOX 280 szt. Kimwipes 21,14 zł 26,00 zł
Stripper 3 otworowy F11301T 153,26 zł 188,51 zł
Obcinarka włókien światłowodowych HPC-8S 1 053,66 zł 1 296,00 zł
Mikroskop Inspekcyjny LCD do swiatłowodów 1 928,46 zł 2 372,00 zł

Osprzęt światłowodowy (1)

One-Click Cleaner SC - Do czyszczenia wtyków SC 150,00 zł 184,50 zł

Osprzęt światłowodowy / Gniazda abonenckie (2)

Gniazdo abonenckie 2 x simplex 5,00 zł 6,15 zł
Gniazdo abonenckie do zastosowań FTTx 5,00 zł 6,15 zł

Osprzęt światłowodowy / Mufy światłowodowe (9)

Mufa Światłowodowa 96 spawów Zewnętrzna 118,00 zł 145,14 zł
Mufa Światłowodowa 24 spawów Zewnętrzna 98,00 zł 120,54 zł
Mufa Światłowodowa Zewnętrzna 72 włókna 205,00 zł 252,15 zł
Mufa światłowodowa abonencka 16 - Punkt Dystrybucyjny 110,00 zł 135,30 zł
Mufa światłowodowa abonencka 12 - Punkt Dystrybucyjny 75,00 zł 92,25 zł
Mufa Światłowodowa Zewnętrzna 96 włókien 218,80 zł 269,12 zł
Mufa Światłowodowa 72 spawów Zewnętrzna 111,00 zł 136,53 zł
Mufa Światłowodowa 36 spawów Zewnętrzna 105,00 zł 129,15 zł
Mufa światłowodowa abonencka 8 - Punkt Dystrybucyjny 60,16 zł 74,00 zł

Osprzęt światłowodowy / Osłony spawów (2)

Osłona spawu 60mm termokurczliwa 0,10 zł 0,12 zł
Osłona spawu 40mm termokurczliwa 0,10 zł 0,12 zł

Osprzęt światłowodowy / Spawy mechaniczne (3)

Spaw mechaniczny SC/APC 5szt. 9,00 zł 11,07 zł
Spaw mechaniczny SC/APC 9,00 zł 11,07 zł
Spaw Mechaniczny KEYFIBRE - Key Quick 23,00 zł 28,29 zł

Osprzęt światłowodowy / Splittery Optyczne (12)

Splitter optyczny SC/APC 1:4 (ABS BOX) 65,04 zł 80,00 zł
Splitter optyczny SC/APC 1:2 38,00 zł 46,74 zł
Splitter optyczny SC/APC 1:4 68,00 zł 83,64 zł
Splitter optyczny SC/APC 1:8 95,00 zł 116,85 zł
Splitter optyczny SC/APC 1:16 172,40 zł 212,05 zł
Splitter optyczny asymetryczny 1:8 - 1x30% +7x10% DWC ABS 64,23 zł 79,00 zł
Splitter optyczny asymetryczny 85/15 DWC-1X2 29,27 zł 36,00 zł
Splitter optycznyasymetryczny 40/40/10/10 DWC-1X4 ABS 44,72 zł 55,00 zł
Splitter optyczny asymetryczny 70/10/10/10 DWC-1X4 ABS 44,72 zł 55,00 zł
Splitter optyczny 1:4 bez wtyków 52,85 zł 65,00 zł
Splitter optyczny 1:16 bez wtyków 69,11 zł 85,00 zł
Splitter optyczny 1:2 bez wtyków 36,59 zł 45,00 zł

Osprzęt światłowodowy / Szafy Dystrybucyjne (1)

Szafa dystrybucyjna FTTx 1 032,00 zł 1 269,36 zł

Osprzęt światłowodowy / Tacki spawów (5)

Tacka spawu optycznego Green - 6 spawów 3,50 zł 4,31 zł
Tacka spawu optycznego Black Model 1 24 włókna - Grzebień uniwersalny 40/60 mm 3,50 zł 4,31 zł
Tacka spawu optycznego Grey Model 2 - 24 spawy - Grzebień uniwersalny 40/60 mm 3,00 zł 3,69 zł
Tacka spawu optycznego Grey Typ 2 - 12 spawów 3,50 zł 4,31 zł
Tacka spawu optycznego Black Typ 1 - 12 spawów 3,50 zł 4,31 zł

Osprzęt światłowodowy / Tłumiki optyczne (4)

Tłumik mocy optycznej 3dB Blue SC/APC(M) - SC/APC(M) 5,80 zł 7,13 zł
Tłumik mocy optycznej 10dB Blue SC/APC(M) - SC/APC(M) 5,80 zł 7,13 zł
Tłumik mocy optycznej 8dB Blue SC/APC(M) - SC/APC(M) 5,80 zł 7,13 zł
Tłumik mocy optycznej 5dB Blue SC/APC(M) - SC/APC(M) 5,80 zł 7,13 zł

Patchcordy światłowodowe (36)

Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord LC/APC-SC/UPC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord LC/APC-SC/APC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord FC/UPC-SC/UPC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord FC/UPC-FC/APC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord FC/UPC-FC/UPC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord FC/UPC-FC/APC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord Światłowodowy 1m SC/APC-SC/APC SM 9/125 SX 9,50 zł 11,69 zł
Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord FC/UPC-LC/UPC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord FC/UPC-LC/APC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord LC/APC-SC/UPC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord Światłowodowy 5m SC/APC-SC/APC SM 9/125 SX 15,00 zł 18,45 zł
Patchcord FC/UPC-SC/APC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord FC/UPC-LC/UPC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord LC/UPC-SC/APC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord Światłowodowy 3m SC/APC-SC/APC SM 9/125 SX 11,00 zł 13,53 zł
Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord FC/UPC-FC/UPC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord LC/UPC-LC/APC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord FC/APC-FC/APC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord FC/UPC-SC/UPC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord FC/UPC-SC/APC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord Światłowodowy 2m SC/APC-SC/APC SM 9/125 SX 10,00 zł 12,30 zł
Patchcord LC/APC-SC/APC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord FC/UPC-LC/APC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord LC/UPC-LC/APC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord SC/APC-SC/UPC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord LC/UPC-SC/UPC SM 9/125 DX 1M 18,00 zł 22,14 zł
Patchcord FC/APC-FC/APC SM 9/125 DX 2M 19,00 zł 23,37 zł
Patchcord Światłowodowy 2m SC/APC-SC/UPC SM 9/125 SX 10,24 zł 12,60 zł
Patchcord Światłowodowy 5m SC/APC-SC/UPC SM 9/125 SX 10,98 zł 13,50 zł

Pigtaile światłowodowe (6)

Pigtail LC/UPC SM 9/125 SX 1M 5,00 zł 6,15 zł
Pigtail SC/UPC 1 m 5,00 zł 6,15 zł
Pigtail FC/APC SM 9/125 SX 1M 5,00 zł 6,15 zł
Pigtail SC/APC 1m 5,00 zł 6,15 zł
Pigtail FC/UPC SM 9/125 SX 1M 5,00 zł 6,15 zł
Pigtail LC/APC SM 9/125 SX 1M 5,00 zł 6,15 zł

Spawarki,mierniki światłowodowe / Mierniki pon (3)

Miernik PON OPM607P 1 182,00 zł 1 453,86 zł
Optical Power Meter - Miernik Mocy Optycznej WB800K-A 520,26 zł 639,92 zł
Optical Power Meter - Miernik Mocy Optycznej PON ST805C-A 975,50 zł 1 199,87 zł

Spawarki,mierniki światłowodowe / Reflektometry (7)

Reflektometr ST3300 OTDR 0,81 zł 1,00 zł
Reflektometr AV6418-2101 0,81 zł 1,00 zł
Reflektometr ST3203 OTDR 0,81 zł 1,00 zł
MultiTester WB307 Smartfon , Tester ADSL , Pomiar mocy optycznej , Żródło Światła 0,81 zł 1,00 zł
Reflektometr AV6416 OTDR 0,81 zł 1,00 zł
Reflektometr ST3200 OTDR 0,81 zł 1,00 zł
Reflektometr DVP-322 4,3' LCD VFL USB ETH 6 926,83 zł 8 520,00 zł

Spawarki,mierniki światłowodowe / Spawarki (1)

Spawarka Światłowodowa WB3100B 0,81 zł 1,00 zł

Spawarki,mierniki światłowodowe / Żródła światła (2)

Źródło światła Model ST-816 + Etui 10 mW 300,00 zł 369,00 zł
Źródło światła Model BML-205-15 + Etui 15 mW 300,00 zł 369,00 zł

Szafy serwerowe (7)

Szafa stojąca 19'' 27U 800x600mm 1 071,52 zł 1 317,97 zł
Szafa wisząca 19'' 6U 450mm 221,17 zł 272,04 zł
Listwa zasilająca 1U 230v 6x 16A 46,19 zł 56,81 zł
Szafa stojąca 19'' 42U 800x600mm 1 275,26 zł 1 568,57 zł
Szafa wisząca 19'' 9U 450mm 239,84 zł 295,00 zł
Patch panel STP 19" 24x RJ45 kat.5e tacka 104,23 zł 128,20 zł
Szafa wisząca 19'' 12U 450mm 269,57 zł 331,57 zł

Urządzenia aktywne / Konwertery (1)

Switch Gigabit 1xGEth + 8xSFP - LX9-8SFP/09 Fiber Switch 434,96 zł 535,00 zł

Urządzenia aktywne / Wkładki SFP (1)

Wkładka SFP LC 200,00 zł 246,00 zł
Sklep internetowy Shoper.pl