Adapter - Złączka FC-APC Red

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2,46 zł 2.46
Cena netto: 2,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Adapter - Złączka FC-APC Red

Adapter to urządzenie mechaniczne przeznaczone do łączenia złączy światłowodowych.

Adaptery są  wykorzystywane do podłączenia złącz światłowodowych tego samego typu, np. FC, ​​SC, ST, LC, MU, MTRJ, D4, DIN, MPO ect. . Są szeroko stosowane w urządzeniach łączności światłowodowej, urządzeniach pomiarowych .

Metalowa konstrukcja sprawia , że adapter ten jest trwały i niezawodny.

 

Adapter is a mechanical device designed to align fiber optic connectors. It contains the interconnect sleeve that holds two ferrules together. They are used to connect optical fiber connectors of the same type, such as FC, SC, LC, ST, MU, MTRJ, D4, DIN, MPO ect, widely used in optical fiber communications equipment, measuring appliance and so on, the performance stably reliable.


Przeznaczenie

Adaptor body: FC/APC, Round small-D type, Metal housing, Nickel plated brass body

Sleeve part: Zirconia ceramic Sleeve

Cap part: Red, Rubber

 

Zastosowanie

¨         Sieci telekomunikacyjne

¨         FTTX, FTTH

¨         LAN, WAN, CATV

¨         Fiber Communication Systems

¨         Centra danych , serwerownie

¨         Industrial, Mechanical and Military

 

Features

¨         Low insertion loss and back reflection loss

¨         High precision alignment and compact design

¨         PC, APC available

¨         Nickel plated brass body

¨         Choice of housing shape

¨         Comply to ROHS requirement

  

Technical Data

 

Item

Parameter

Connector Type

FC/APC

Fiber Type

Singlemode, Simplex

Insertion loss

≤0.2dB

Retuen Loss

≥45dB

Mating Durability

≤0.2dB typical change, 1000 times

Operating Temperature

-40 ~ +75

Storage Temperature

-40 ~ +85

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl