Adapter - Złączka FC-APC Green

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 2,46 zł 2.46
Cena netto: 2,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Adapter to urządzenie mechaniczne przeznaczone do łączenia złączy światłowodowych.

Adaptery są  wykorzystywane do podłączenia złącz światłowodowych tego samego typu, np. FC, ​​SC, ST, LC, MU, MTRJ, D4, DIN, MPO ect. . Są szeroko stosowane w urządzeniach łączności światłowodowej, urządzeniach pomiarowych .

Metalowa konstrukcja sprawia , że adapter ten jest trwały i niezawodny.

 

http://files.bialnet.pl/fiberhouse/0000003757-1.jpg

http://files.bialnet.pl/fiberhouse/0000003757-0.jpg

 

Zastosowanie :

¨         Telecommunication Networks

¨         FTTX, FTTH

¨         LAN, WAN, CATV

¨         Fiber Communication Systems

¨         Data Processing Networks

¨         Industrial, Mechanical and Military

 

Features

¨         Low insertion loss and back reflection loss

¨         High precision alignment and compact design

¨         PC, APC available

¨         Nickel plated brass body

¨         Choice of housing shape

¨         Comply to ROHS requirement

 

Dane Techniczne

 

Item

Parameter

Connector Type

FC/APC

Fiber Type

Singlemode, Simplex

Insertion loss

≤0.2dB

Retuen Loss

≥45dB

Mating Durability

≤0.2dB typical change, 1000 times

Operating Temperature

-40 ~ +75

Storage Temperature

-40 ~ +85

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl