Adapter światłowodowy LC/APC SM Quad - 4X Green

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 8,61 zł 8.61
Cena netto: 7,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Adapter światłowodowy LC/APC SM Quad - 4X Green

 

 

 

 

http://files.bialnet.pl/fiberhouse/0000003753-0.jpg

http://files.bialnet.pl/fiberhouse/0000003753-1.jpg

Zastosowanie

¨         Sieci telekomunikacyjne

¨         FTTX, FTTH

¨         LAN, WAN, CATV

¨         Systemy światłowodowe

¨         Centra danych , Serwerownie

¨         Industrial, Mechanical and Military

Dane Techniczne

 

Item

Parameter

Connector Type

LC/APC

Fiber Type

Singlemode, Quad

Insertion loss

≤0.2dB

Retuen Loss

≥45dB

Mating Durability

≤0.2dB typical change, 1000 times

Operating Temperature

-40 ~ +75

Storage Temperature

-40 ~ +85

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl