Adapter Duplex LC/UPC Blue

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4,31 zł 4.31
Cena netto: 3,50 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Adapter Duplex LC/UPC Blue

Adaptery światłowodowe  to urządzenia mechaniczne przeznaczone do łączenia złączy światłowodowych. Zawierą tuleję połączeniową dzięki czemu połączenie dwóch złącz jest trwałe i stabilne . Adaptery są  wykorzystywane do połączenia dwóch złącz światłowodowe tego samego typu, np. FC, ​​SC, ST, LC, MU, MTRJ, D4, DIN, MPO ect., Są szeroko stosowane w urządzeniach łączności światłowodowej, urządzeniach pomiarowych i innych . Pomimo niskiej ceny są trwałe i niezawodne . 

Zastosowanie

¨         Sieci telekomunikacyjne

¨         FTTX, FTTH

¨         LAN, WAN, CATV

¨         Systemy światłowodowe

¨         Centra Danych , Serwerownie

¨         Zastosowania : Przemysłowe, mechaniczne i wojskowe

Dane Techniczne

 

Item

Parameter

Connector Type

LC/UPC

Fiber Type

Singlemode, Dual

Insertion loss

≤0.2dB

Retuen Loss

≥45dB

Mating Durability

≤0.2dB typical change, 1000 times

Operating Temperature

-40 ~ +75

Storage Temperature

-40 ~ +85

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl