Adapter Duplex LC/APC Green

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4,31 zł 4.31
Cena netto: 3,50 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Adapter Duplex LC/APC Green

 

Zastosowanie

¨         Sieci telekomunikacyjne

¨         FTTX, FTTH

¨         LAN, WAN, CATV

¨         Systemy światłowodowe

¨         Data Processing Networks

¨         Industrial, Mechanical and Military

Dane Techniczne

 

Item

Parameter

Connector Type

LC/APC

Fiber Type

Singlemode, Dual

Insertion loss

≤0.2dB

Retuen Loss

≥45dB

Mating Durability

≤0.2dB typical change, 1000 times

Operating Temperature

-40 ~ +75

Storage Temperature

-40 ~ +85

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl